Demontaj – Montaj – Paketleme

Demontaj Montaj Paketleme

Sizlere vermiş olduğumuz nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinin içerisinde, talep ederseniz, büyük haliyle taşınamayacak eşyalarınızın demontaj montaj paketleme işlemlerini alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız gerçekleştirebilir. Size sadece arkanıza yaslanarak güvenilir ve sigortalı taşımacılığın keyfini çıkartmak kalır.

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat firması olarak, taşınacak ürünlerinizin korunaklı bir şekilde sevk edilmesi, sevkiyat esnasında herhangi bir zarar görmemesi için kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak paketliyoruz. Siz ürünlerinizi taşıyoruz, fakat taşıma başlangıcından bitiş süresine kadar eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi özen gösteriyoruz.

demontaj montaj paketleme
demontaj montaj paketleme
demontaj montaj paketleme

Bizlerden nakliyat hizmeti almak istediğinizde, ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimizden de yararlanırsanız, eşyalarınızın bizim tarafımızdan paketlenme, demonte edilme ve montaj işlemlerinin yapılıp yapılmaması talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizlere bu doğrultuda gerekli zamanı ayırarak, eşyalarınızın nakliye edileceği gün ve saatte hazır hale getirilmesini sağlamış olabiliriz.

Hizmet verdiğimiz diğer nakliyat konuları sırası ile;

hizmeti olarak sıralanmaktadır. Nakliyat hizmeti verdiğimiz alanlar dışında, tıkanıklık yaşanan durumlarda Kanal Açma ve dolan rögarlarınız için Bodrum Vidanjör linklerine tıklayarak, bu alanlarda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Kurtoğlu Nakliyat olarak 20 yılın aşkın süredir Bodrum da ve bir çok şehirde taşımacılık hizmetinin yanı sıra az önce bahsettiğimiz alanlarda da müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Bize En Çok Sorulanlar?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?