Depolama Hizmeti

Bodrum Depolama Hizmetleri

Bodrum depolama hizmetleri sektörüne, nakliyat hizmetlerimizi yürüttüğümüz 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı başka bir lokasyona taşıyacak müşterilerimizin, taşınacak yerin hazır olmaması durumunda, eşyalarını nakliyat öncesi diledikleri süre aralığında muhafaza edebileceğimiz yeterli m2 ye sahip kapalı alanlarımız mevcut. Bu kapalı alanlarımız sürekli olarak kamera sistemleri ile izlenmekte olup, gerekli alarm sistemleride bulunmaktadır.

bodrum eşya depolama

Bodrum Depolama Hizmetlerinde 1 Numara

Her boyutta eşyalarınızı herhangi bir güvenlik sorunu oluşmadan, en uygun fiyatlarla dilediğiniz süre kadar depolama alanlarımız da muhafaza edebiliriz. Detaylı bilgi almak için bodrum nakliyat iletişim bölümünden bizlere ulaşarak ilgili danışman arkadaşımızdan bilgi alabilirsiniz. Depolama hizmetimizden faydalanmadan önce, ücretsiz nakliyat ekspertizinde sunduğumuz hizmetimiz gibi, eşyalarınızın ücretsiz depolama ekspertizi yapılarak sizlere en uygun fiyatı sunmak için gereken tüm kolaylıklar sağlanmaktadır. Uygun fiyatlara bodrum depolama hizmeti almak için bizi tercih eden diğer müşterilerimiz gibi sizin de memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Bize En Çok Sorulanlar?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?