Bodrum Evden Eve Taşımacılık

bodrum-evden-eve-tasimacilik

Bodrum Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz

Bodrum evden eve taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren işletmemiz, 20 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. 1000m2 ye yakın depolama alanı ile müşterilerine depolama hizmeti de sunan Kurtoğlu Nakliyat, sigortalı taşımacılık anlayışı ile rakiplerinden 1 adım önde ilerlemektedir.

Nakliyat fiyatları öncesinde, ücretsiz bir şekilde bodrum geneline nakliyat ekspertizi hizmeti sunarak, taşınması gereken ürün ve eşyaları görmeden, uygun araç seçimini gerçekleştirmeden, rastgele fiyat vermekten kaçınıyoruz. Bodrum sınırları içerisinde firmamızı aramanızın ardından, ilgili arkadaşımız belirttiğiniz gün ve saatte bulunduğunuz lokasyona gelecek, taşınması gereken eşyaları görerek uygun araç seçimi yapacak ve size en uygun fiyatlandırmayı sağlayacaktır.

bodrumda-nakliyat-3
bodrum-evden-eve-tasimacilik

13 araçlık nakliyat filomuz ile, her boyutta eşyalarınızı, ülke sınırları içerisinde dilediğiniz şehire, sorunsuz ve sigortalı taşımacılık hizmetimizi tercih ederek gönderebilirsiniz. Bodrum ve çevre ilçelerde yaşıyorsanız, bodrum nakliyat hizmetlerimiz dışında, bodrum kanal açma ve bodrum vidanjör hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bodrum evden eve taşımacılık sektöründe bizi tercih etmek isterseniz, iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize En Çok Sorulanlar?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Bodrum Evden Eve Taşımacılık
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?