Ücretsiz Ekspertiz

Bodrum Nakliyat Ekspertizi

Bodrum ilçesinde bulunan ve şehir içi ya da şehir dışı nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimize, istekleri doğrultusunda bodrum nakliyat ekspertizi hizmetimiz ücretsizdir. Müşterilerimize nakliyat hizmeti için en uygun fiyatı verebilmek adına, filomuzda bulunan ekspertiz aracımız ile, hizmet talep eden müşterimizin uygun gün ve saatinde adresine gidilerek, eşyalar birebir kontrol edilerek uygun araç seçimi ve fiyat belirlemesi yapılır. Bu hizmeti vermemizin sebebi müşterimize eşya büyüklüğüne göre araç seçimini netleştirmek ve karşısına çıkacak fazla maliyetleri en aza indirmektir. Telefon üzerinde ortalama bir fiyat verebilmemiz mümkün olmasına rağmen, müşterilerimize birebir fiyatlandırma önerisinde bulunup haklarını korumak için çalışıyoruz.

bodrumda-nakliyat-2
bodrum-nakliyat-filo

Bodrum Nakliyat Ekspertizi Hizmetimiz Tamamen Ücretsiz

Nakliyat araçlarımız hakkında bilgi vermemiz gerekirse, hepsi donanımlı ve taşımacılık sektörü için gerekli belgelere sahip araçlardır. Bodrum nakliyat ekspertizi hizmetimizi alarak bizi tercih eden bütün müşterilerimiz gibi sizde uygun fiyatlara taşımacılık hizmeti almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Araçlarımız gps üzerinden güvenlik amaçlı olarak takip edilmektedir.

Uygun fiyatlara alabileceğimiz nakliyat hizmetlerimizin yanında, siz değerli müşterilerimize ödeme konusunda da kolaylıklar sağlıyoruz. Ödemelerinizi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?