Bodrum Nakliyat Firmaları

bodrum-nakliyat-firmalari

Nakliyat sektöründe hem yerel hemde ulusal çok fazla firmanın pazar payında yer almak istediği yerleşim alanlarından bir tanesidir Bodrum. Sezonluk bir belde olması sebebiyle, çok fazla sayıda nakliyat firmasının açılıp, sezon sonu kapatıldığı, sezon içinde faiş fiyatlarla nakliye ve taşımacılık yapıldığı bir yer. Bizim gibi 20 yılı aşkın süredir Bodrum’da ikamet edip, Bodrum nakliyat sektörüne hizmet eden başka firmalar mevcut değil maalesef. Uzun yıllardır bodrum nakliyat firmaları arasında, kalite, güven ve sigortalı taşımacılık alanlarında müşteri memnuniyeti sağlayarak, 13 araçlık filomuz ile gün geçtikçe büyüyerek hizmet etmeye devam ediyoruz.

bodrum-nakliyat-firmalari

Bodrum nakliyat firmaları arasında bizi ayıran bazı iştiraklerimiz mevcut. Uzun yıllardır nakliyat alanında hem şehir içi hem de şehirler arası verdiğimiz hizmetlerimizin dışında, Bodrum Kanal Açma ve Bodrum Vidanjör faaliyetlerimizde bulunmakta.

Bodrum’da ikamet eden müşterilerimize nakliyat hizmetimizden faydalanmasalar bile, az önce bahsettiğimiz alanlarda da, donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

05322479493

05422022154

Hizmet verdiğimiz diğer nakliyat konuları sırası ile;

hizmeti olarak sıralanmaktadır. Nakliyat hizmeti verdiğimiz alanlar dışında, tıkanıklık yaşanan durumlarda Kanal Açma ve dolan rögarlarınız için Vidanjör linklerine tıklayarak, bu alanlarda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Kurtoğlu Nakliyat olarak 20 yılın aşkın süredir Bodrum da ve bir çok şehirde taşımacılık hizmetinin yanı sıra az önce bahsettiğimiz alanlarda da müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bodrum ofis büro taşımacılığı hizmeti için sizde doğru yerdesiniz.

Bize En Çok Sorulanlar?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Bodrum Nakliyat Firmaları
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?