İstanbul Evden Eve Taşımacılık

istanbul-evden-eve-nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimiz, yıllardır Bodrum’dan İstanbul’a ev ve eşya taşımak isteyen müşterilerimize verdiğimiz profesyonel bir hizmettir. Bu alanda 20 yılı aşkın süredir Bodrum Nakliyat olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarla, sigortalı ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bodrum’dan İstanbul’a ev ve eşya taşımak isteyen müşterilerimiz dışında, İstanbul’dan Bodrum’a da evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, özel eşya transferi gibi konularda da destek sağlıyoruz. Filomuzda bulunan araçlarımızın tamamı, şehirler arası nakliyat koşulları için gerekli olan belge ve donanımlara sahiptir. Nakliyat sırasında oluşabilecek hasarlara karşı tüm eşyalarınız tarafımızdan sigortalanır. Bodrum nakliyat sektöründe, irili ufaklı bir çok nakliyat firmasının olmasına rağmen, Kurtoğlu Nakliyat kalitesini ücretsiz nakliyat ekspertiz hizmetimiz ile sizlerle de buluşturmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Bodrum İstanbul Nakliyat Süreçleri

Bodrum İstanbul Nakliyat hizmeti almak isterseniz, bodrum nakliyat iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak, öncelikle ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti talep etmenizi öneriyoruz. Ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimiz, ilgili arkadaşımızın eşyalarınızı kontrol ederek, uygun araç seçimi ve uygun fiyatlandırma adımlarını tamamlamasıyla başlıyor. Bu sürecin ardından sizlere en ekonomik Bodrum İstanbul nakliyat teklifini sunuyoruz. Sürecin başlamasıyla birlikte nakliyat hizmeti almak istediğiniz gün belirleniyor. Belirlenen gün ve saate bağlı kalınarak, alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız size tahsis edilen aracımıza eşyalarınızı yüklüyor. Geriye kalan sadece İstanbul’a ulaşmayı beklemeniz.

istanbul-evden-eve-nakliyat

En uygun fiyatları sunduğumuz istanbul evden eve nakliyat hizmetimizde, sizlere ücretsiz olarak verdiğimiz nakliyat ekspertizi hizmeti dışında, sağladığımız kolaylıklardan bir diğeri de ödeme kolaylığıdır. Ödemelerinizi dilerseniz nakit, dilerseniz banka / kredi kartı ile yapabilirsiniz. Hatta bir miktarını nakit bir miktarını kartla ödeme imkanınız da mevcut. İstanbul’da eşyalarınızı nakliye etmemizi istediğiniz varış noktası, eşyalarınızın teslimi için hazır değil ise, Bodrum’da bulunan 1000 m2 kapalı alanımızda eşyalarınız için depolama hizmeti verebiliriz. Depolama alanımız gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı, sürekli olarak görevli arkadaşımızın kontrolünde bulunan kapalı bir alandır. Bu alanda, belirlediğiniz zaman aralığında eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamak isterseniz, ileri tarihli nakliyat randevunuz oluşturularak netleştirilen gün geldiğinde istanbul evden eve nakliyat hizmetiniz sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?