Parça Eşya Taşımacılığı ve Nakliyatı

parca esya tasimaciligi

Parça eşya taşımacılığı Bodrum ve çevresine, tüm Türkiye’ye verdiğimiz hizmetlerimizden birisidir. İnsanlar hem evlerinde hem de ofislerinde zaman zaman taşımacılık ve nakliyat  firmalarından destek alma gereği duymaktadır. Bu sadece tüm ürünlerin bir yerden bir yere taşınma işlemlerinde değil, tek parça bir ürünün taşınması için de gerekli olabilmektedir.

Koltuk, masa vb. ürünleri, belirli bir büyüklüğe sahip olan ve kişilerin kendi özel arabaları ile taşımaları mümkün olmayan eşyaları ve ürünleri nakliyat ve taşımacılık firmasının sağladığı parça eşya taşıma hizmetinden yararlanarak taşıtması, bu şekilde tanımlanmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı ev eşyalarınızda olabildiği gibi ofis ve işyeri eşyalarınızda da alabileceğiniz hizmetleri kapsamaktadır. Sayfamızda yer alan ofis ve işyeri taşımacılığı linkinden konuyla ilgili detaylara da ulaşabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı ve Nakliyatı

Nakliye sektörü içerisinde tek bir parçanın taşınma işlemi parsiyel taşımacılık olarak da nitelendirilmekte ve bilinmektedir.

Özel araçlara sığmayan eşyaların taşınması için bireyler çeşitli yol ve  yöntemler deneyebilmekte, uygulayabilmektedir. Bu yöntemlerden bir tanesi kamyon tipi araç kiralayarak eşyayı kendi imkanları ile taşımaktır.

Fakat bu yöntemde tecrübesizlik ve yeterli donanımın ve kalifiyeli personelin olmamasından dolayı sorunlar meydana çıkabilmektedir.

Bunun yanı sıra nakliye firmalarından parça eşya taşıma hizmeti almak, bir kamyonet kiralamaktan daha ekonomiktir ve hesaplıdır .

Bu nedenle çoğu kişi tek parça eşyalarını nakliye firmaları  ve evden eve taşımacılık ile taşıtmayı tercih etmektedir.

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığı hizmetimiz de, nakliyatını gerçekleştirdiğimiz eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden taşınması için gerekli önlemleri alarak çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetlerimizin tamamı sigortalı taşımacılık kapsamındadır. Nakliyat sırasında doğabilecek herhangi bir olumsuzlukta sizlerin zarara uğramaması için tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerimizin dışında yaklaşık 20 yılı aşkın süredir Bodrum ve çevresine kanal açma ve vidanjör kiralama hizmetleride sunuyoruz. Nakliyat filomuz dışında bünyemiz de barındırdığımız kanal açma ve vidanjör araçlarımız ile 7 gün 24 saat sizlere yaşadığınız sorunlarda çözüm üretmeye çalışıyoruz. Şehiriçi nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama vb. konularda iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan bizleri arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı ve Nakliyatı
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?