Yalıkavak Evden Eve Taşımacılık

yalıkavak nakliyat

Yalıkavan Nakliyat Hizmetlerinde En Uygun Fiyatlar

Bodrum nakliyat sektöründe yoğun bir talep aldığımız bölgelerden birisi de Yalıkavak’tır. Yalıkavak nakliyat taleplerinizde hizmet verdiğimiz başlıklardan birisi olan bodrum ücretsiz nakliyat ekspertizi talebinizi oluşturup, en uygun fiyatlarla yalıkavak nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsinir. Araç filomuz donanımlı, her genişlik ve boyutta eşyalarınızı nakliye edebileceğimiz çeşitlerdedir. Yalıkavak bölgesinden Bodrum sınırları içerisinde bulunan diğer lokasyonlara, dilerseniz şehirlerarası noktalara nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinin tamamı, sigortalı taşımacılık prosedürlerini yerine getirdiğimiz, müşteri haklarını gözettiğimiz planlamalardan oluşmaktadır.

Yalıkavakta bulunan marina dolayısı ile, yatlar ve tekneleriniz için şehir dışından getirmeyi planladığınız eşyalarınız var ise, bu alanda deneyimli olduğumuzu sizlerle paylaşmak, sorunsuz bir nakliyat hizmeti alabileceğimiz tecrübemizin olduğunu ifade etmek istiyoruz. Alanında uzman arkadaşlarımız, her türlü taşınabilir eşyalarınızı, büyük bir önem ve ciddiyetle sorunsuz bir şekilde nakliye ederek taleplerinizi yerine getirecektir. Yalıkavak marina da yat ve teknesi bulunan, şehir içi ve şehir dışı noktalardan lüks eşyalarınızı buraya getirmek isteyen bir çok müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerden sizlerde iletişim bölümünden bizlere ulaşarak faydalanabilirsiniz.

yalıkavak nakliyat

Yalıkavak beldesinden, Bodrum Merkez, Konacık, Gümbet, Ortakent, Gündoğan, Turgutreis, Akyarlar, Bağla, İçmeler, Bitez, Gürece, Kadıkalesi, İslamhaneleri gibi diğer beldelere en uygun fiyatlarla nakliyat süreçlerinizi yönetiyoruz. Araçlarımız taşımacılık için gerekli olan tüm resmi belgelere sahip ve bakımları çizelgeler ile takip edilerek güvenli bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Yalıkavak Nakliyat Hizmeti İçin Bodrum'un En Köklü Firması

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz yalıvak nakliyat hizmetlerimizden memnun kalan müşteri sayımız %100 e yakın seviyededir. Önceliğimiz her zaman için talep edilen hizmetin, zaman ve kalite prensipleri gözetilerek karşılanması olmuştur. Kurtoğlu Nakliyat firmamız Bodrum genelinde hatrı sayılır bir kitle tarafından bilinmekte, dürüst ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin odak noktası konumundadır. Aşağıda bizlere sormak isteyebileceğiniz bazı soruları cevaplayarak sizlere kolaylık sağlamaya çalıştık.

En Çok Sorulan Sorular?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Yalıkavak Evden Eve Taşımacılık
Başa dön
Call Now Button
Mesaj Yaz
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?